KAYIT OL
About Us

MÜSİAD VİZYONER'17 SEKTÖRLER ZİRVESİ

MÜSİAD VİZYONER; girişimcilerimizin geleceğe yönelik beklenti ve becerilerini geliştirmek amacıyla toplum yararına düzenlenen bir etkinliktir. İlki 2015 yılında ‘Gelecekle İş Yapmak’ ana temasıyla düzenlenen MÜSİAD VİZYONER'15 sektörler zirvesi, dünyanın en hızlı gelişen ülkelerinden biri olan Türkiye için bir yol haritası niteliğindedir.


Gelecekte var olmanın en önemli unsuru olarak karşımıza çıkan ‘dönüşüm’ kavramı; 11-12 Ekim 2017 tarihleri arasında ikincisini gerçekleştireceğimiz MÜSİAD VİZYONER’17 Sektörler Zirvesi’nin ana temasını oluşturuyor.


Dönüşümün gücünü kullanın!

Dünyamız ilk çağlardan itibaren artarak devam eden sonsuz bir dönüşüm içerisinde. Tekerleğin icadından uzay yolculuklarına kadar; çokça hızlandık, çokça ilerledik. Dönüşümün limitlerini her adımda daha da ileriye taşıdık.

Ağzımızdan çıkan sözü bile bir ‘veri’ olarak işleyen bu dönüşüm evreninde; dönüşümün gücünü kullanabilmek, derinlemesine yapılacak analizleri zorunlu kılıyor. Dönüşümün evreninde ilerleyebilmek için bazen bir anahtar, bazen de bir silah olarak karşımıza çıkan bu analizler; bireylerin, kurumların, ülkelerin sosyal ve ekonomik geleceğini belirliyor.

MÜSİAD; ülkemizin ve işletmelerimizin, “dönüşümün gücünü kullanabilmeleri” ve bu dönüşüm evreni içerisinde geleceğe öncülük etmeleri vizyonuyla MÜSİAD VİZYONER’17'yi düzenliyor!

‘Dönüşen Dünyada Yeni Türkiye’ ana teması altında; ‘Niçin Dönüşüm?’, ‘Nasıl Dönüşüm?’, ‘Ne’ye Dönüşüm?’ ve ‘Türkiye’nin Dönüşümü’ başlıklı oturumlarla düzenleyeceğimiz MÜSİAD VİZYONER’17 Sektörler Zirvesi’nde farklı sektör temsilcileri ve uzmanlarla birlikte dönüşümün yol bilgisini ve yol haritasını çıkartıyoruz.

Değerli girişimciler, İşletme ve girişimcilerimizi yeni hedeflere, ülkemizi yeni markalarla geleceğe taşımak amacıyla tasarladığımız bu büyük projeksiyon, Büyük Türkiye idealine ulaşmamızda önemli bir adım olacaktır. Gelin bu adımı birlikte atalım; daha güçlü adımlarla geleceği birlikte kuralım.

DANIŞMA KURULU
Hakan AltınayAltınay Robot Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkanı
Nazım Özdemirİstanbul Ticaret Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi (Raportör)
Prof. Dr. Mehmet Karacaİstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü
Prof. Dr. Kerem AlkinMedipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölüm Başkanı
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Özelİstanbul Şehir Üniversitesi Öğretim Üyesi
Dr. Hayri Baraçlıİstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri
Ali Saydamİletişim Profesyoneli
Atilla KuramaBRK Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı
Sinan Öncel Birleşmiş Markalar Derneği Başkanı
Yusuf MüftüoğluCRA Strategic Advisory Yönetici Ortağı
Faruk EczacıbaşıEczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı